روابط عمومی شرکت خدماتی کالای شهروند
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
Rss
توزيع كيسه هاي "زيست تخريب پذير" در فروشگاه هاي شهروند روابط عمومی و امور بین الملل شرکت شهروند - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
به گزارش روابط عمومي شركت شهروند، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند با بيان اينكه مصرف كيسه هاي پلاستيكي تبديل به عاملي براي تخريب محيط زيست و معضلي... ادامه »
عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي در فروشگاه هاي زنجيره اي مشهور روزنامه کيهان - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
به گزارش خبرگزاري فارس؛ در بازديد از چهار فروشگاه زنجيره اي مطرح كشور يعني شهروند، رفاه، سپه و اتكا، متاسفانه مشاهده شد كه به غيراز فروشگاه زنجيره اي اتكا،... ادامه »
فروشگاه شهروند منطقه 20 شبانه روزي شد تیتر شهر - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
فروشگاه شهروند منطقه 20 همزمان با ماه مبارك رمضان و در قالب طرح "ضيافت شهروند" به صورت شبانه روزي به شهروندان اين منطقه خدمات رساني مي كند. به گزارش... ادامه »
اعلام نتايج جوايز قرعه كشي جشنواره عيدانه شهروند روابط عمومی و امور بین الملل شرکت شهروند - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
اسامي برندگان قرعه كشي خودرو 206 و ساندرو در جشنواره عيدانه شهرونداسامي برندگان 1397 جايزه غير نقدي در قرعه كشي جشنواره عيدانه شهروند ادامه »
عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي درفروشگاه هاي زنجيره اي! فردا نيوز - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
خبرگزاري فارس: در حالي كه امسال توسط مقام معظم رهبري با عنوان «سال حمايت از كالا هاي ايراني» نام گذاري شده انواع و اقسام كالا هاي خارجي از بيسكويت آلماني تا... ادامه »
بيسكويت آلماني و پنير قبرسي در فروشگاه هاي زنجيره اي اکو فارس - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
اكوفارس: در حالي كه امسال توسط مقام معظم رهبري با عنوان «سال حمايت از كالاهاي ايراني» نام گذاري شده انواع و اقسام كالاهاي خارجي از بيسكويت آلماني تا پنير... ادامه »
فروشگاه هاي زنجيره اي از عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي هم دريغ نكردند ذاکر - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
در حالي كه سال جاري توسط مقام معظم رهبري با عنوان «سال حمايت از كالاهاي ايراني» نامگذاري شده انواع و اقسام كالاهاي خارجي از بيسكويت آلماني گرفته تا پنير... ادامه »
فروشگاه هاي زنجيره اي از عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي هم دريغ نكردند اکو نيوز - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
اقتصادي اقتصاد ايران: در حالي كه امسال توسط مقام معظم رهبري با عنوان "سال حمايت از كالاهاي ايراني" نام گذاري شده انواع و اقسام كالاهاي خارجي از بيسكويت... ادامه »
فروشگاه هاي زنجيره اي از عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي هم دريغ نكردند صاحب خبر - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
در حالي كه سال جاري توسط مقام معظم رهبري با عنوان «سال حمايت از كالاهاي ايراني» نامگذاري شده انواع و اقسام كالاهاي خارجي از بيسكويت آلماني گرفته تا پنير... ادامه »
فروشگاه هاي زنجيره اي از عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي هم دريغ نكردند خبرگزاري فارس - ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
فروشگاه هاي زنجيره اي از عرضه بيسكويت آلماني و پنير قبرسي هم دريغ نكردند در حالي كه امسال توسط مقام معظم رهبري با عنوان "سال حمايت از كالاهاي ايراني" نام... ادامه »