روابط عمومی شرکت خدماتی کالای شهروند
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
Rss
تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين پرشين خودرو - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
به گزارش پرشين خودرو به نقل از برترين ها، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند از تمديد جشنواره عيدانه خبر داد و گفت: با توجه به استقبال خوب مشتريان از... ادامه »
ركورد كمترين كسري در انبارگرداني 96 تبیان - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
عمليات انبار گرداني منتهي به سال 96 فروشگاه هاي شهروند، روز سه شنبه به طور همزمان در تمام فروشگاه ها به انجام رسيد و خدمات دهي در فروشگاه هاي شهروند از... ادامه »
تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين نسیم - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
مديرعامل فروشگاه هاي زنجيره اي شهرداري از تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين خبر داد. به گزارش خبرگزاري مهر، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند... ادامه »
تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين روزنامه کسب و کار - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
مديرعامل فروشگاه هاي زنجيره اي شهرداري از تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين خبر داد. به گزارش كسب و كار نيوز به نقل از مهر، مسعود سريع القلم مدير عامل... ادامه »
جشنواره عيدانه تا 25 فروردين تمديد شد جماران - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
به گزارش جي پلاس، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند از تمديد جشنواره عيدانه خبر داد و گفت: با توجه به استقبال خوب مشتريان از جشنواره عيدانه اين جشنواره... ادامه »
تمديد جشنواره عيدانه تا 25 فروردين خبرگزاري مهر - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
به گزارش خبرگزاري مهر، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند از تمديد جشنواره عيدانه خبر داد و گفت: با توجه به استقبال خوب مشتريان از جشنواره عيدانه اين... ادامه »
عمليات انبار گرداني فروشگاه هاي شهروند انجام شد ايلنا - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به گزارش ايلنا، مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند با حضور در فروشگاه ها ضمن نظارت بر روند انجام انبار گرداني از نحوه عملكرد كارشناسان و ناظران مربوطه... ادامه »
ثبت ركورد كمترين كسرى در انبارگردانى منتهى به سال ٩٦ نسبت به ٢٤ سال گذشته در شركت شهروند ايلنا - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به گزارش ايلنا، شركت شهروند در انبارگردانى منتهى به سال ٩٦ و با توجه به فروش بالاى ماه هاى پايانى سال توانست ركورد كمترين كسرى را در انبار گردانى سال جارى... ادامه »
فروشگاه هاي شهروند 21 فروردين ماه تعطيل است / تمديد جشنواره عيدانه فراز نيوز - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
به گزارش ''فرازنيوز'' مسعود سريع القلم مدير عامل شركت شهروند با اعلام اين خبر گفت: عمليات انبارگرداني در فروشگاه هاي شهروند هر ساله در فروردين ماه انجام مي... ادامه »
مديرعامل شركت شهروند از تمديد جشنواره عيدانه خبر داد روزنامه جمهوري اسلامي - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
مديرعامل شركت شهروند با اعلام تمديد زمان جشنواره عيدانه از تعطيلي فروشگاه هاي شهروند به دليل انبارگرداني خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت شهروند، مسعود... ادامه »